AUTOŘI

Aby každá stránka našich webových stránek modafinil-koupit.com poskytovala uživateli spolehlivé informace o léku modafinil, podporují nás kvalifikovaní a zkušení lékaři.

Petr Beroušek

Petr Beroušek

Absolvoval jsem univerzitní obor psychologie a pedagogika na Univerzitě Karlově a následně zde také jako odborný asistent působil. Dále jsem absolvoval specializační studium pro výkon profese ve zdravotnictví na Institutu lékařů a farmaceutů a v krajském zdravotnickém zařízení následně i působil.. Rovněž jsem absolvoval výcvik v oblasti koučinku osob působících v zátěžových profesích. Řadu let jsem působil ve výuce studentů pedagogiky, psychologie, personalistiky ve vysokoškolské přípravě pro zdravotnické profese a následném profesním vzdělávání, v psychologické podpoře personalistů ve firmách, v postgraduálním a pomaturitním vzdělávání zdravotnických pracovníků, také manažerů a specialistů u psychicky zvlášť náročných profesí. Akademicky jsem činný již více než 40 let – doposud. Vedle působení na FFUK a VŠE jsem působil na několika vysokých školách – například jako garant oboru psychologie na AMAK v Praze, v manažerské přípravě na Unicorn College a ČVUT (MÚVS) a ve vzdělávání a koučinku uměleckých pracovníků v rámci profesního sdružení CPA, v rámci postgraduálního vzdělávání ČLS, ale také v edukačních programech ČRo apod. Přednáším psychologickou tématiku pro studenty Univerzity třetího věku na VŠE v Praze. Mám víceletou praxi v působení v psychologické ordinaci se zaměřením na osoby s neinfekčním kožním onemocněním a poruchami metabolismu a imunitního systému. Vedu psychologickou poradnu; v poradenské a terapeutické praxi jsem činný již více než 30 let. Působím rovněž jako psycholog pro potřeby OSPOD a jako psycholog-psychoterapeut v lázních (Schrothovy léčebné lázně Dolní Lipová).
Jsem již přes 44 let ženatý (beze změny manželky), mám dvě dcery a jsem navíc i šťastným dědečkem 3 vnoučatům – Jendovi, Amálce a Karolínce.

Kontakt:

Linkedin

Webové stránky