SROVNÁNÍ MODAFINILU S JINÝMI NOOTROPIKY

Armodafinil vs modafinil (Provigil)

Chemická látka Armodafinil je izomerem modafinilu, a proto má stejnou molekulární strukturu.

Armodafinil má stejné indikace pro použití jako modafinil, ale maximální doporučená dávka je o něco nižší než maximální dávka modafinilu. Modafinil je zároveň populárnější drogou než
Armodafinil.

Každý reaguje na jednotlivé léky individuálně, což znamená, že pokud modafinil nefunguje, lze vyzkoušet armodafinil a naopak.

Nuvigil vs Modafinil (Provigil)

Nuvigil je nejoblíbenější lék, který obsahuje účinnou látku armodafinil v tabletách. Modafinil koupit v České republice.

Adrafinil vs modafinil (Provigil)

Účinná látka adrafinil je prekurzorem modafinilu a po vstupu do těla se metabolizuje na modafinil. Adrafinil a modafinil jsou tedy v těle stejnou látkou. Užívání tablet obsahujících modafinil se však zdá být rozumnější, protože tělo nepotřebuje čas na jeho “metabolizaci”.

Adderall vs Modafinil (Provigil)

Chemická látka Adderall má podobné účinky jako modafinil, ale je silnější drogou.

Adderall je také předepisován k léčbě narkolepsie, stejně jako modafinil, ale Adderall je návykovější a má silnější vedlejší účinky.

Ritalin vs modafinil (Provigil)

Ritalin je široce používaný lék, který obsahuje účinnou látku metafenidát. Ritalin se stejně jako modafinil předepisuje k léčbě narkolepsie a ADHD, ale Ritalin může mít závažnější vedlejší účinky a může být návykový.

Modalert vs modafinil (Provigil)

Modalert je obchodní název léku obsahujícího účinnou látku modafinil.

Kofein vs. modafinil (Provigil)

Kofein je psychoaktivní látka obsažená v kávě, čaji, maté, nealkoholických nápojích, potravinách a lécích. Kofein stimuluje a urychluje činnost centrální nervové soustavy a užívá se proto, abyste se cítili energičtí a čilí. Kofein může zesílit účinky modafinilu, ale jejich současné užívání se nedoporučuje. Ano, kofein lze užít v jednom šálku kávy, aby se účinky modafinilu ve správnou dobu zvýšily.

Piracetam vs Modafinil (Provigil)

Piracetam je předchůdcem všech nootropik. Navzdory své dlouhé historii zůstává piracetam jedním z nejlepších léků pro účinnou a bezpečnou mentální stimulaci a prevenci mnoha onemocnění.

Piracetam a modafinil jsou různé chemické látky s odlišnými principy účinku a dalšími vlastnostmi.

Piracetam je šetrný k dlouhodobému užívání v různých věkových skupinách.

Modafinil je výkonný přípravek pro vysoký výkon v práci a při studiu.

Pokud chcete zažít skutečný budíček během dlouhého a vyčerpávajícího období práce nebo studia, pokud potřebujete pomoci s poruchami spánku, pokud chcete zvýšit svou paměť a schopnost mluvit, je modafinil vaší volbou – chytrý lék pro chytré lidi.